Izvor: BK TV/Ekonomija arhiva vesti 05.09.2017
Veliki udar u septembru! Do kraja meseca morate da izmirite ove obaveze prema državi!
BK TV 05.09.2017
Septembar mesec osim udara na džep građana zbog polaska dece u školu i spremanja zimnice, pun je i poreskih obaveza. Danas tako ističe rok za dostavljanje obaveštenja o zaključenim ugovorima o estradnim programima u prethodnom mesecu i rok za… »
Kreće isplata stipendija! Ovoj grupi građana od 7.500 do 15.000 dinara
BK TV 05.09.2017
Radosna vest! Isplata stipendija izuzetno nadarenim učenicima i studentima za septembar, za školsku 2016/2017. godinu počeće sutra, saopštilo je Ministarstvo prosvete. Ako ste među ovim građanima, novčanik će vam biti puniji! Mesečni iznos… »
Ova presuda usrećiće hiljade građana! Imate velike šanse da vam vrate pare!
BK TV 05.09.2017
Novac! Sudska presuda o nezakonitoj naplati osiguranja stambenih kredita kod Nacionalne korporacije za osiguranje postaće pravosnažna početkom sledeće godine, kada građani mogu očekivati da im banke vrate novac. To za “Blic” kaže Dejan… »