Izvor: NoviSad.com/Vojvodina arhiva vesti 22.10.2017
Od sutra prikupljanje potpisa za doživotni zatvor za ubice dece
NoviSad.com 22.10.2017
Novi Sad - Fondacija Tijana Jurić sutra počinje sa prikupljanjem potpisa za podršku inicijativi kojom se zahteva uvođenje doživotnog zatvora za ubice dece. Tako će do 29. oktobra u preko 40 gradova u Srbiji biti organizovani štandovi za… »
Na Pravnom fakultetu nema polaganja prijemnog na mađarskom jeziku
NoviSad.com 22.10.2017
Novi Sad - Viši sud u Novom Sadu drugi put je presudio da se odbija zahtev Saveza mađarskih učenika Vojvodine da se na Pravnom fakultetu u Novom Sadu omogući polaganje prijemnog ispita na mađarskom jeziku. Savez mađarskih učenika Vojvodine još je… »
Radovi u Gundulićevoj menjaju trasu busevima 11a i 11b
NoviSad.com 22.10.2017
Novi Sad – Zbog radova Toplane Novi Sad na izgradnji vrelovodnog priključka u Gundulićevoj ulici, deo ove ulice će od sutra biti zatvoren za saobraćaj. Privremena zabrana saobraćaja važi do 15. novembra i to u Gundulićevoj ulici, od Ulice Save… »
Operisana napadnuta policajka, napadač nije smeo da udari policajca
NoviSad.com 22.10.2017
Novi Sad - Policajka Marija Marinković, koja je pretučena i time teško povređena, operisana je u Novom Sadu, izjavio je direktor policije Vladimir Rebić. "U prvom kontaktu sa izgrednikom kojeg su prijavili građani, on je nasrnuo na nju i teško je… »