Izvor: SEEbiz/Ekonomija arhiva vesti 25.10.2017
Vjerovnici će ući u vlasničku strukturu Agrokora, a ne pojedinih kompanija
SEEbiz 25.10.2017
ZAGREB - Nakon nagodbe vjerovnika morat će se krenuti u zamjenu dugova za vlasništvo (debt-equity swap) u Agrokoru kao cjelini, a time će se trajno promijeniti vlasnička struktura Agrokora i stvoriti pravne i financijske predispozicije za nastavak… »
MUP se do 5. studenog mora očitovati o proslavi predsjedničinog rođendana s Mamićem
SEEbiz 25.10.2017
ZAGREB - Početak studenoga mogao bi biti politički buran čak i za suvremene hrvatske kriterije – naime 3. studenoga bi saborsko povjerenstvo za Agrokor moglo početi sa saslušavanjima svjedoka, a do 5. studenoga MUP mora odgovoriti na upit GONG-a o… »
Azimov: Predsjednica je odlično izložila nacionalne interese
SEEbiz 25.10.2017
ZAGREB - Predsjedničin prošlotjedni posjet Rusiji komentirao je ruski veleposlanik u Hrvatskoj Anvar Azimov. S poštovanjem se odnosimo prema članstvu Hrvatske i u NATO-u i u Europskoj uniji, ali istodobno nam je vrlo jasno da Hrvatska ima svoje… »
Povećan prirod uljane repice, pad priroda pšenice
SEEbiz 25.10.2017
ZAGREB - Podaci Državnog zavoda za statistiku (DZS) o ostvarenom prirodu ranih usjeva u 2017. pokazuju povećanje priroda uljane repice, dok je pao prirod pšenice, ječma i zobi. Prema privremenim podacima DZS-a, sa stanjem 15. kolovoza, uljane repice… »