Izvor: Danas/Beograd arhiva vesti 04.11.2017
Zatvoren Belgrade Fashion Week revijom u srcu grada
Danas 04.11.2017
Revijom najnovijih kolekcija jesen – zima 2017/2018 brendova čija je adresa Rajićeva Shopping Center večeras je svečano zatvorena 42. beogradska nedelja mode. U novom prostoru u srcu grada, dizajniranom za uživanje i kupovinu, predstavljene su… »
Autobusi se farbaju u crveno, a gume “ćelave”
Danas 04.11.2017
Dok JKP GSP „Beograd“ raspisuje tender za farbanje 255 autobusa u vrednosti od oko 1.000.000 evra, kako je nezvanično procenjena vrednost, a Grad dotira sa još 835 miliona ovog gubitaša, sindikalci iz GSP-a ukazuju na nepripremljenost vozila za… »
Druženje sa junacima „Patrolnih šapa“
Danas 03.11.2017
Na pijaci "Mirijevo" na Zvezdari u subotu će biti organizovana Dečija pijaca. Svečano otvaranje je u 11 časova, a učesnici će biti deca predškolskih ustanova i učenici osnovnih škola koje se nalaze na teritoriji opštine Zvezdara. Posetioci… »