Izvor: Radio 021/Ekonomija arhiva vesti 21.11.2017
Svi radnici Goše dobili otkaz, najavljuju proteste
Radio 021 21.11.2017
Radnici fabrike šinskih vozila Goša iz Smederevske Palanke započeće sledeće nedelje proteste pred zgradom Predsedništva Srbije u Beogradu zbog uvođenja stečaja u tu firmu. Radnici su se odlučili na proteste i zbog otkaza koji su dobili svi… »
Održan 14. NetWorking Day "Od ideje do kompanije"
Radio 021 21.11.2017
U Novom Sadu je održan 14. NetWorking Day – Poslovni susreti. Networking Day "Od ideje do kompanije" ugostio je operativnog direktora kompanije Eipix entertainment Igora Zarola, izvršnog direktora firme Vitalon group, Vukašina Bajića i profesora… »
"Pauk" u Novom Sadu dnevno odnese 40 nepropisno parkiranih vozila
Radio 021 21.11.2017
Pauk služba "Parking servisa" dnevno ukloni između 35 i 40 vozila. Priliv stanovnika u Novi Sad doveo je i do povećanog broja automobila u Novom Sadu. Samim tim, sve je teži zadatak pronaći parking mesto, pa se često pribegava parkiranju na… »