Izvor: BizLife/Ekonomija arhiva vesti 26.12.2017
Porez na imovinu 2018. biće malo skuplji i malo jeftiniji
BizLife 26.12.2017
Foto: Pixabay Porez na imovinu u četiri najveća grada dogodine će biti neznatno veći u odnosu na ovogodišnji, ali će u određenim zonama i za pojedine vrste nepokretnosti biti čak i manji, piše Politika. Iako je Fiskalni savet sugerisao lokalnim… »
Nižu se lokacije za jefino stanovanje bezbednjaka
BizLife 26.12.2017
Foto: Pixabay Banja Ovča u Beogradu, Jugovićevo u Novom Sadu, prostor kasarne „Knjaz Mihailo” u Nišu, naselje Denino brdo neke su od lokacija na kojima će biti sagrađeno 20.295 jeftinih stanova za pripadnike vojske, policije i službi… »
Autorski tekst ministra privrede za magazin BIZLife: 2018. će biti godina razvoja i napretka
BizLife 26.12.2017
Foto: Ministarstvo privrede Autorski tekst ministra privrede Gorana Kneževića za magazin BIZLife U resoru Ministarstva privrede, na čijem sam čelu, u 2017. godini napravljeni su brojni pomaci. Kada se u decembru podvuče crta, godina koju ostavljamo… »