Balkan arhiva vesti 09.01.2018
Bivši predsednici za „EuroBlic“: Slaba ekonomija pretnja opstanku Srpske
Blic 08.01.2018
Republika Srpska 26. rođendan slavi politički ujedinjena oko ključnih nacionalnih pitanja, dok slaba ekonomija i siromaštvo prete njenom dugoročnom opstanku, ocena je većine bivših predsednika RS. Povodom Dana Republike, „EuroBlic“ je pitao… »
Slagao da je u restoranu u kojem radi postavljena bomba, pa uhapšen
Blic 08.01.2018
Pre nekoliko dana je PS Cazin prijavljeno da se u trgovačkom centru Ljiljan nalazi bomba, danas je i otkriven ko je počinilac tog krivičnog dela. Naime, kako je za Avaz.ba potvrdila Snežana Galić, portparol MUP USK radi se o V.S. (23) koji je… »
Stotine zaigralo kolo: Evo kako se obeležio Dan Republike Srpske u Gradiški (video)
Blic 09.01.2018
Kulturno-umetnička društva sa područja Gradiške uhvatila su se u najveće kolo u Srpskoj pod nazivom “Koračaj u budućnost hrabro, Republiko Srpska, otadžbino naša“. Sa zastavom od 30 metara oko stotinu učesnika na jedinstven način obeležilo… »
Trampov specijalac za Srbiju podneo ostavku!
Telegraf 09.01.2018
Kao njegov naslednik neslužbeno se spominje nekadašnji šef misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini Džonatan Mur. Brajan Hojt Ji podneo je ostavku na mesto pomoćnika zamenika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju, potvrđeno je Al Džaziri u Stejt… »