Извор: Телеграф/Спорт архива вести 13.01.2018
Велики проблем за Србију: Вујин неће играти за Орлове до краја шампионата!
Телеграф 13.01.2018
Искусни десни бек повредио колено. Рукометна репрезентација Србије у наставку шампионата Европе у Хрватској играће без повређеног Марка Вујина, саопштио је селектор Јовица Цветковић. Вујин, једна од најискуснихих рукометаша, има… »
Цупара преузео одговорност после пораза од Хрватске (видео)
Телеграф 13.01.2018
Голман рукометне репрезентације Србије био је самокритичан. Голман рукометне репрезентације Србије Владимир Цупара, након што је одбранио само четири шута у убедљивом поразу од Хрватске (32:22), преузео је одговорност на себе. -… »
Новак отворио душу: Колико боли лакат, зашто је променио сервис и да ли ће бити 100% спреман за Аустралијан опен
Телеграф 13.01.2018
Надајмо се најбољем! Новак Ђоковић одржао је конференцију у Мелбурну пред почетак Аустралијан опена. Ту је причао детаљније о здравственој ситуацији, пошто је иза њега полугодишња пауза након повреде лакта. - Није лакат још… »

