Нова странка: Стати на пут насиљу

Данас 25.01.2018  |  Пише: ФоНет Пише: Д. Д. Пише:
Нова странка: Стати на пут насиљу
Власт у Београду и Србији игнорише све учесталије претње, чиме саучествује у институционализацији десног екстремизма и њихових насилничких метода обрачуна са неистомишљеницима, оценила је Нова Странка . То је речено поводом већег броја нових графита на београдским укицама са претећим порукама народној посланици ове странке Мариники Тепић. "Док се министар унутрашњих послова Небојша Стефановић саморекламира као неко ко ће стати на пут сваком

Прочитајте још

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »