Фантоми у Беловом граду
Данас 03.02.2018 | Пише: Јасмина Лукач

Београдска кампања би и даље текла у две паралелне стварности, правој и медијској, да није параноје.
У правој стварности, људи на улицама ни не гледају пунктове са којих партијски активисти деле пропагандни материјал, а камоли да застану, а Вучића, Ђиласа и остале не помињу ни у псовкама. У медијској стварности је обрнуто – „покривају се“ редовне активности напредњака и мноштво ситних акција оних који то нису. Маштовити активисти у фантомкама како позирају насред Теразија. Рутински маштовито скупљање потписа за листу Белог „Зато што волим










