Izvor: Sputnik/Društvo arhiva vesti 15.02.2018
NATO i Zapad ljuti: Rusija im neće polagati račune o razmeštanju raketa
Sputnik 15.02.2018
Razmeštanje ruskih raketnih sistema „Iskander“ u Kalinjingradskoj oblasti izazvalo je paniku na Zapadu. NATO je pozivao Rusiju da bude transparentna u raspoređivanju tih raketnih kompleksa, dok Moskva odgovara da nema obavezu da obaveštava NATO o… »
O ovih deset tema Beograd pred Zagrebom ne sme nikada da ćuti
Sputnik 15.02.2018
Od kojih pitanja Srbija ne bi trebalo da odustane, uprkos predlogu da teme važne za budućnost nadjačaju istorijske nesporazume dvaju naroda? Dug je put do afirmacije prava Srba u Hrvatskoj. Od konstitutivnog naroda, posle rata i progona, Srbi su… »
Srpske tužbe protiv NATO-a spremne do kraja godine
Sputnik 15.02.2018
Uveliko se kasni sa formiranjem koordinacionog tela koje treba da istraži posledice NATO bombardovanja, ali će, uprkos tome, do kraja godine biti spremne tužbe protiv svake članice Alijanse čija je agresija 1999. ostavila pogubne posledice po… »