Izvor: Večernje novosti/Zabava arhiva vesti 03.03.2018

Šta li će reći tata?

Šta li će reći tata?

Večernje novosti 02.03.2018
Nove ljubavi u "Zadruzi" UČESNICA “Zadruge” Nadežda Biljić je u razgovoru sa Markom Janjuševićem Janjušom priznala da nije ravnodušna prema Banetu Čolaku, ali se i zapitala šta bi na to rekao njen otac. - Mnogo me zanima šta bi tata rekao za… »
Nataša zaplakala od sreće kada je dobila skupocen poklon od Luke

Nataša zaplakala od sreće kada je dobila skupocen poklon od Luke

Večernje novosti 02.03.2018
Lazukić je sve vreme bio sa Natašom, prisustvovao je porođaju, a kada se odvojio od nje odmah je otišao po poklon. Pevačica Nataša Bekvalac se pre dva dana porodila i na svet donela ćerku Katju, a kako se ranije dogovorila sa suprugom Lukom… »
Prija se udaje u junu

Prija se udaje u junu

Večernje novosti 02.03.2018
Folkerka i Filip Živojinović zakazali venčanje. FOLK pevačica Aleksandra Prijović i Filip Živojinović, koji su se pre dve nedelje verili u Majamiju, zakazali su svadbu za jun u Beogradu, na kojoj će ugostiti mnogobrojne članove porodice i… »