Izvor: Večernje novosti/Beograd arhiva vesti 15.03.2018

Kontrola taksi prevoznika: Taksimetar ne sme da ubrzava

Kontrola taksi prevoznika: Taksimetar ne sme da ubrzava

Večernje novosti 15.03.2018
Inspektori izdali uputstvo građanima za vožnju taksijem. Na startu trebalo bi da bude iznos od 170 dinara. KONTROLA taksi prevoznika širom grada započeta je pre nedelju dana, a saobraćajni inspektori naišli su na mnogobrojne probleme. Beograđane… »
Zbog pucanja zidova na Čukarici veštaci uskoro na terenu

Zbog pucanja zidova na Čukarici veštaci uskoro na terenu

Večernje novosti 15.03.2018
Žiteljima kod "Ada mola" grad će rešiti problem sa oštećenim kućama. Sektor za vanredne situacije nije dobio nalog za obustavu miniranja. STANARI ulica u okolini gradilišta budućeg tržnog centra "Ada mol", kojima su zbog miniranja počele da… »
Konačno novi izlaz iz "Stepe"

Konačno novi izlaz iz "Stepe"

Večernje novosti 14.03.2018
Vlada Republike Srbije odlukom o eksproprijaciji dela zemljišta omogućuje izgradnju saobraćajnice na Voždovcu. Neophodan elaborat još nije napravljen, ali su katastarske parcele na opštini već određene. ŽITELjI naselja "Stepa Stepanović" dobiće… »