Извор: Србија данас/Београд архива вести 22.04.2018
Хит! Расим и Синиша Мали се као Спајдермени спуштали низ торањ на Авали (фото)
Србија данас 22.04.2018
На данашњи дан пре осам година обновљен Авалски торањ срушен у НАТО бомбардовању 1999. године. Поводом прославе осмог рођендана Авалског торња организован је богат програм за све Београђане и госте наше престонице. На платоу… »
Весић и Ђорђевић положили венац на Споменик жртвама геноцида на Старом сајмишту
Србија данас 22.04.2018
Град се труди да чува сећање на све ове жртве. Градски менаџер Горан Весић и министар рада, запошљавања, борачких и социјалних питања Зоран Ђорђевић положили су данас венац на Споменик жртвама геноцида на Старом сајмишту… »
Тачно у 17 часова: Почасни плотуни са Калемегдана у част Дана Војске Србије
Србија данас 22.04.2018
На сам Дан Војске Србије, понедељак 23. априла, представници Минстарства одбране и ВС, положиће венце на Авали. У част Дана Војске Србије, данас је са Савске терасе на Калемегдану у 17.00 часова ођекнула почасна артиљеријска… »
Мали поручио: Од функције ми је важније да сам у Вучићевом тиму
Србија данас 22.04.2018
Ја волим ову земљу и град. Остајем овде - поручио је Мали. Градоначелник Београда Синиша Мали изјавио је данас да му је од тога на којој ће функцији бити у наредном периоду, важније да остане у тиму председника Србије Александра… »

