Izvor: Kamatica arhiva vesti 22.05.2018
Lepa kamata kod države, nema je nijedna banka
Kamatica 22.05.2018
Uprava za javni dug prodala je na aukciji petogodišnje državne obveznice u vrednosti oko 2,6 milijardi dinara sa godišnjom kamatom od 3,99 odsto. Potražnja za obveznicama, koje na naplatu dospevaju 25. januara 2023. godine, iznosila je 7,8 milijardi… »
Građani Srbije na letovanja potroše milijardu evra
Kamatica 22.05.2018
Krajem maja kreću prve ture ka morskim destinacijama, a prema prvim procenama turističkih radnika, iz Srbije će ove godine na letovanje u inostranstvo otići više od milion ljudi. Biće to, kako su nedavno najavili u Nacionalnoj asocijaciji… »
Ovo je sedam saveta za internet šopingoholičare
Kamatica 22.05.2018
Odlučili ste, od sad nadalje štedite. Imate najbolje namere, ali iz nekog razloga se uvek nađete u kasnovečernjoj kupovini na internetu, besomučno klikćete i spremate u korpu ono što vam treba, ali puno više onoga što vam ne treba. Zbog čega se… »