Izvor: OK radio/Sport arhiva vesti 23.05.2018

Partizan osvojio kup u Surdulici

Partizan osvojio kup u Surdulici

OK radio 23.05.2018
Fudbaleri crno-belih u Surdulici u poslednjem meču u sezoni savladali Mladost iz Lučana 2:1 (1:1). Lučanci poveli, Beograđani preokretom odbranili jedini preostali trofej u sezoni. Pehar pobednika Kupa Srbije došao je u Surdulicu iz Humske 1 i odmah… »
Ančeloti na korak od Napolija

Ančeloti na korak od Napolija

OK radio 23.05.2018
Italijanski stručnjak Karlo Ančeloti nadomak je potpisa ugovora sa Napolijem, prenose mediji na Apeninskom poluostrvu. Ančeloti bi na klupi tima iz Napulja nasledio Maurisijo Sarija, kojim je uprava Napolija vidno nezadovoljna i koji je već nekoliko… »
Tavamba: Otići ili ostati u Partizanu?

Tavamba: Otići ili ostati u Partizanu?

OK radio 23.05.2018
Kamerunac progovorio o predstojećem prelaznom roku. Fudbalere Partizana danas očekuje poslednji meč u sezoni, borba za trofej Kupa Srbije, a mnogi veruju da će to biti i oproštaj Leandrea Tavambe od dresa crno-belih, jer se spekuliše o njegovom… »