Извор: Бизнис и финансије архива вести 30.05.2018
Фујитсу за своју Цлоуд Сервице К5 услугу одабрао нову генерацију Веритас Аццесс инфраструктуре
Бизнис и финансије 30.05.2018
Веритас Тецхнологиес, лидер у управљању подацима у мулти-цлоуд окружењима, обелоданио је да је компанија Фујитсу Лимитед одабрала решење Веритас Аццесс за софтверски дефинисано мрежно складиштење података (НАС) које се може… »
До краја јуна кампања „Осетите укус Грчке“ у Супер Веро објектима у Београду
Бизнис и финансије 30.05.2018
Током јуна 2018. године, традиционална кампања која промовише грчку културу, традицију, укусе и мирисе, биће одржана у Супер Веро продавницама. У том периоду, од четвртка до недеље током сваке недеље, у Супер Веро објектима у… »
Повереник: Од печата купљеног сопственим новцем до тима високобразованих стручњака
Бизнис и финансије 30.05.2018
Мултимедијална изложба “Развој и значај институције Повереника за информације од јавног значаја и заштиту података о личности”, отворена је у Народној библиотеци Србије. Посетиоци ће до 2. јуна, до када траје изложба, имати… »
Манија за криптовалутама: Фама коју више нико не може да игнорише
Бизнис и финансије 30.05.2018
Иако делује да свет у последње време не ради ништа друго осим што се свађа, мало је тога што је до те мере поделило и стручњаке и јавност као што то чине криптовалуте. Стога се сви иоле озбиљнији аналитичари клоне било каквих… »