Izvor: Blic/Regioni arhiva vesti 19.06.2018
Šta to mili po šoferšajbni? U toku vožnje, iz haube automobila izvirila zmija (video)
Blic 19.06.2018
Slobodan Stošić iz sela Kržince, opština Vladičin Han, doživeo je šok kada je u toku vožnje ka Vranju, na šoferšajbni svog automobila ugledao zmiju koja je izvrila iz haube. Slobodan je u kolima bio sa porodicom i uspeo je prisebno da zaustavi… »
Loše vesti za malinare: Hladnjače u Prijepolju obustavile otkup "crvenog zlata"
Blic 19.06.2018
Nekoliko hladnjača i otkupljivača u Prijepolju i okolini juče i danas je obustavilo otkup malina uz obrazloženje da su kapaciteti popunjeni i da je kvalitet ovog voća loš. Slična situacija desila se u još nekoliko gradova, tvrde malinari, koji… »
Ivanjica: Nagrađeni najzaslužniji pojedinci i organizacije
Blic 18.06.2018
Ivanjičani su u okviru obeležavanja Dana opštine dodeli Junske nagrade najzaslužnijim pojedincima i organizacijama. Povelju opštine Ivanjica za značajan doprinos u afirmaciji ove varoši dobio je dr Svetislav LJ. Marković i specijalni savetnik za… »