Извор: РТВ Нови Пазар/Економија архива вести 26.06.2018
Кркобабић: Конкурс за бесповратна средства пољопривредницима
РТВ Нови Пазар 26.06.2018
Министар задужен за регионални развој Милан Кркобабић изјавио је да се од данас пољопривредници и задругари могу пријавити на конкурс за доделу бесповратних подстицајних средстава за шта је издвојено око 825 милиона динара у… »
БАНКЕ траже ЛИЧНЕ податаке од грађана које НЕ БИ СМЕЛЕ, системски ПРОБЛЕМ који ће се тек решавати
РТВ Нови Пазар 26.06.2018
Уколико подижете кредит у банци, они који вам га одобравају, претпостављају да бисте учинили све да га добијете. Због тога од вас траже и оно што не би смели. Колико су далеко у томе спремни да иду? Једна суграђанка желела је… »
Евро данас 118,14 динара
РТВ Нови Пазар 26.06.2018
Динар је данас задржао приближно исту вредност према евру у односу на понедељак и званични средњи курс износи 118,1409 динара за један евро, објавила је Народна банка Србије (НБС). Евро је јуче коштао 118,1074 динара, а НБС је… »
НЕМАЧКА ПЛАЧЕ ЗА ЗАНАТЛИЈАМА! НЕМА КО ДА РАДИ! Фале им лимари, водоинсталатери, молери… А ПЛАТА…
РТВ Нови Пазар 26.06.2018
Немци због недостатка занатлија већ сад у просеку чекају преко десет недеља на обављање неке занатске услуге, а ситуација би у блиској будућности могла да се погорша, саопштило је удружење немачких занатлија. “Наруџби… »

