Извор: Цензоловка/Друштво архива вести 02.07.2018
ДРУШТВО СУДИЈА: Матић утиче на суд. МАТИЋ: Судије нису изузете од права јавности да буде информисана
Цензоловка 02.07.2018
Друштво судија Србије саопштило је да Веран Матић изјавом за Цензоловку крши претпоставку невиности и утиче на судско веће у процесу за убиство новинара Славка Ћурувије. Матић: Поштујемо независност суда, али нећемо да забијамо… »
Суђење за убиство Ћурувије: Случајно или намерно одсуство воље надлежних институција
Цензоловка 02.07.2018
На основу свих чињеница и свега онога што се у међувремену дешавало у судском поступку за убиство новинара Славка Ћурувије може се закључити да се за оптужене у овом процесу припрема ослобађајућа пресуда . Готово две деценије… »
АПАТИН: Новац са медијског конкурса отишао напредњацима и пријатељима
Цензоловка 02.07.2018
На овогодишњем конкурсу за суфинансирање медијских пројеката општине Апатин предузеће шефа одборничке групе и бившег повереника Српске напредне странке у Апатину Илије Бурсаћа поново је добило новац. Добар део „медијског… »

