Izvor: Večernje novosti/Politika arhiva vesti 02.07.2018
Sastanak premijerki Srbije i Norveške Brnabić: Iskorak u vladavini prava, ima još posla
Večernje novosti 02.07.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić je sa premijerkom Norveške Ernom Solberg posetila Kuću ljudskih prava u Beogradu i izrazila nadu da će rezultat te posete biti dinamičniji dijalog sa civilnim sektorom. Srbija treba da bude u Evropskoj uniji (EU) zbog… »
Internacionala neće SPS samo zbog Miloševića
Večernje novosti 02.07.2018
Socijalistička internacionala primila Ljajićev SDPS, ali ne otvara vrata srpskim socijalistima. Nataša Gaćeša: Ne pristajemo na ucenu da se odreknemo bivšeg predsednika. DOBIJANjEM statusa posmatrača u Socijalističkoj internacionali, SDPS Rasima… »
Špijunka: Beli od štaba napravio kafić
Večernje novosti 02.07.2018
Nekadašnji predsednički kandidat Ljubiša Preletačević Beli, otvorio je kafić u centru Beograda, u lokalu u kojem se tokom kampanje nalazio izborni štab njegove liste. PREDSEDNIČKI kandidat sa poslednjih izbora i lider liste za beogradske izbore… »