Izvor: Mondo/Hronika arhiva vesti 12.07.2018
Izašao iz pritvora! (foto,video)
Mondo 12.07.2018
Zoran Marjanović, osumnjičen za ubistvo supruge Jelene, izašao je nešto pre 17 sati iz pritvora Okružnog zatvora u Beogradu. Marjanović je u pritvoru bio skoro 10 meseci, od hapšenja 15. septembra prošle godine, i braniće sa slobode do… »
Pretnje pevaču u Ćupriji:Ubiću te, pevao si kratko
Mondo 12.07.2018
Policija u Jagodini podnela je krivičnu prijavu protiv četiri osobe osumnjičene za iznudu, a jedan od njih se tereti za pretnju ubistvom. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović U saopštenju jagodinske policije se navodi da se osumnjičeni terete da su kao… »
Hag: Tužilaštvo se žali, hoće "nazad" Radetu
Mondo 12.07.2018
Tužilaštvo u Hagu uložilo je žalbu na odluku suda Mehanizma da se proces protiv dvoje srpskih radikala Petra Jojića i Vjerice Radete, optuženih za nepoštovanje suda, prebaci u Srbiju. Foto: MONDO/Predrag Vujić Haško tužilaštvo, u ovom slučaju… »
Oborena presuda za UP Stari grad
Mondo 12.07.2018
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu kojom su članovi Upravnog odbora ugostiteljskog preduzeća Stari Grad ad Beograd bili osuđeni na kazne kućnog zatvora uz oduzimanje imovinske koristi. Foto: MONDO/Samir Cacan Tom odlukom naloženo je da se… »