Младен Крстајић: Не умем да објасним...

Мондо 10.09.2018  |  МОНДО/Бета
Младен Крстајић: Не умем да објасним...

"Имамо свој квалитет, видећемо шта и како даље", додаје селектор после дебија пред београдском публиком, скоро годину дана откако је преузео руковођење репрезентацијом.

Деби Младена Крстајића пред београдском публиком завршен је ремијем. Србија је два пута водила против Румуније, али је још једном било видљиво много мана у дефанзиви наше екипе што је ривал, који је бољи од Литваније, умео да искористи. Селектор је после утакмице којој је присуствовало више од 15.000 навијача честитао играчима на залагању и "доброј игри", али је истакао да остаје горак укус због резултата против Румуније јер су примљена "два

Прочитајте још

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »