Izvor: Večernje novosti/Hronika arhiva vesti 30.09.2018
Zločin u knežici: Ubili čoveka zbog 20 evra
Večernje novosti 30.09.2018
Zločin kod Petrovca na Mlavi, monstrumi usmrtili komšiju koji je prodao njivu. Kolima pratili žrtvu na biciklu a kada su ga sustigli - dotukli su ga kocem. Nebojša Milošević (43) iz Knežice uhapšen je zbog sumnje da je 27. septembra ubio… »
Dačić za "Novosti": Spremaju se ćelije za OVK zločince
Večernje novosti 30.09.2018
Šef diplomatije, za "Novosti", potvrdio početak rada specijalnog suda. SHEVENINGEN se sprema da prihvati prve albanske optuženike za zločine nad Srbima na KiM. Ovo, za "Novosti", potvrđuje ministar spoljnih poslova Ivica Dačić, uz informaciju da se… »
Bračni par iz Trstenika popio kiselinu zbog dugova?
Večernje novosti 30.09.2018
Bračni par Saša (48) i Ruža (40) Vuković, iz Trstenika, još u bolnici i lekari se bore za njihov život. Oproštajno pismo nađeno u stanu trebalo bi da rasvetli nesreću. BRAČNI par Saša (48)i Ruža (40) Vuković iz Trstenika, koji se u petak… »