Извор: Дневник/Култура архива вести 19.10.2018
Премијера мјузикла „Било једном у Банату“
Дневник 19.10.2018
На Великој сцени Народног позоришта „Стерија“ у Вршцу петак, извођењем представе театра домаћина „Виктор или деца на власти”, почиње 26. Међународни фестивал класике „Вршачка позоришна јесен“. Овогодишњу театарску смотру… »
Београдска „Шећерана“ постаје уметничка четврт
Дневник 19.10.2018
БЕОГРАД: Некадашњу Фабрику шећера на Чукарици, која је затворена већ више од 30 година, следеће године ће из стечаја откупити Град Београд уз помоћ Владе и председника Србије и од ње направити уметничку четврт. То је вечерас… »
Карте за "Тхе Цуре" на Егзиту жели 22 000 људи из света
Дневник 19.10.2018
НОВИ САД: Преко 22.000 пријављених људи из 90 земаља широм планете имеће прилику да набаве ограничену количину првих улазница по специјалним ценама за концерт алтернативног -рок бенда "Тхе Цуре" 4. јула на Егзит фестивалу… »
Албум Боба Дилана "Блоод он Трацкс" ће бити објављен и као филм
Дневник 19.10.2018
Диланов класик када је реч о албумима "Блоод он Трацкс" ускоро би требало да постане и филм, а њега ће режирати радити легендарни Лука Гадањино, редитељ хорора "Суспириа" и љубавне драме "Цалл Ме би Иоур Наме" („Зови ме… »

