Izvor: RTS/Ekonomija arhiva vesti 24.10.2018
Slučaj snimka u kragujevačkom Domu zdravlja – ko je kriv
RTS 24.10.2018
I dalje traje polemika o snimku koji je preplavio društvene mreže, a koji je napravila majka u lekarskoj ordinaciji u Domu zdravlja u Kragujevcu, gde je dovela dete na pregled zbog visoke temperature. Šta se zaista dogodilo, utvrđuju nadležni organi… »
Dobra prodaja vozila u Srbiji, najskuplji automobili najtraženiji
RTS 24.10.2018
Za osam meseci u Srbiji je prodato 18 odsto automobila više nego lane, a najbolje se prodaju najskuplji automobili. Međutim, samo 19 električnih automobila registrovano je od početka godine u Srbiji, a uvoznici čekaju dugo najavljivane subvencije… »
Kamen-temeljac za hotel u Koštunićima
RTS 24.10.2018
Ministar Rasim Ljajić položio je kamen-temeljac za izgradnju hotela u okviru Turističko-rekreativnog centra u Koštunićima. Hotel na preko pet hiljada kvadratnih metara imaće kongresnu salu, devedeset ležajeva i moderan velnes centar. Izgradnju… »
Predstavljen "Vodič za korišćenje fondova EU u Srbiji"
RTS 24.10.2018
Kako do bespovratnog novca iz evropske kase? Sve o tome piše u "Vodiču za korišćenje fondova EU u Srbiji" koji je Ministarstvo za evropske integracije predstavilo na Sajmu knjiga. Država se uveliko sprema za sledeću tranšu pomoći od 2021. godine… »