Izvor: Peščanik/Društvo arhiva vesti 27.10.2018

Strane investicije i domaće insinuacije

Strane investicije i domaće insinuacije

Peščanik 27.10.2018
Prilikom posete tekstilnoj fabrici Eurotay u Adranima kod Kraljeva predsednik republike Aleksandar Vučić dao je čitav niz skandaloznih i neprihvatljivih izjava. Predsednik je zamolio investitore da budu pažljivi prema radnicama, zamolio ih je da obezbede… »
Kritičar i apologeti

Kritičar i apologeti

Peščanik 27.10.2018
Jedan poznati američki novinar opisao ga je na sledeći način. On je predani reformator vođen vizijom svoje zemlje na Zapadu. Tečno govori engleski i prati najnovije trendove u poslovanju i tehnologiji. On je modernizator koji neustrašivo uvodi svoju… »
Normalnost nasilja

Normalnost nasilja

Peščanik 27.10.2018
U jednom se trenutku predsjednik parlamenta zacrvenio kao kuhani jastog. Ajme! Neće se valjda strovaliti zbog rasprave o zahtjevu za ostavkom ministra zdravstva, burne ali i nevažne, jer opozicijska su htijenja ionako tek folklor, s obzirom na vojničku… »