Izvor: Večernje novosti/Ekonomija arhiva vesti 10.11.2018
Šolak ne može biti vlasnik Pro plus
Večernje novosti 10.11.2018
Poraz srpskog tajkuna Dragana Šolaka, vlasnika kompanije Slovenija Broadbend, mogao bi da ima veoma dobar odjek u regionu bivše Jugoslavije. Slovenačka agencija za zaštitu konkurencije (AVK) ocenila je da Kompanija Slovenija Broadband u vlasništvu… »
Ekonomisti tvrde da je dobro što se Srbija našla u fokusu "istočnog zmaja": Veze sa Kinom vrede više od 7 milijardi $
Večernje novosti 09.11.2018
Zahvaljujući poziciji na kineskom koridoru "Pojas i put" Srbija ugovorila važne poslove. Zajmovi za infrastrukturu 3,5 milijardi dolara. Novi projekti 1,7 milijardi dolara, a investicije blizu dve milijarde. POZICIJA na "novom putu svile" Srbiji je… »
Na niškom aerodromu od početka godine 297.000 putnika
Večernje novosti 09.11.2018
Aerodrom "Konstantin Veliki" u Nišu imao je u prvih deset meseci ove godine skoro 297.000 putnika, što je u odnosu na isti period prošle godine povećanje od osam odsto, pokazuje zvanična statistika. Aerodrom "Konstantin Veliki" u Nišu imao je u… »