Путовања архива вести 11.11.2018

У овим градовима се служи најбоља кафа

У овим градовима се служи најбоља кафа

Вести онлине 11.11.2018
Љубитељима кафе који би ту страст радо ускладили са својим путовањима препоручује се да бирају градове у којима се већ дуги низ година, па и вековима, негује култура везана за испијање тог магичног црног напитка. Људима… »
Свисс из Ниша до Цириха током зиме лети два пута недељно уместо три пута

Свисс из Ниша до Цириха током зиме лети два пута недељно уместо три пута

Даљине 11.11.2018
Компанија Свисс летеће од Ниша до Цириха и од Цириха до Ниша два пута недељно уместо три пута у складу са зимским редом летења на аеродрому “Константин Велики”. Ова авио-компанија смањила је број летова са три на два, али ће… »
Од планетарне оазе Грчка постаје хидрометеоролошка бомба?

Од планетарне оазе Грчка постаје хидрометеоролошка бомба?

Даљине 11.11.2018
Просечне летње температуре у Грчкој, у последњих сто година, порасле су за више од четири степена целзијуса, док регије које никада нису имале проблема са падавинама очекују суше и шумски пожари. Према речима професора… »
Узбудљива капија Азије

Узбудљива капија Азије

Вечерње новости 10.11.2018
Истанбул привлачи љубитеље како оријента тако и Византије и никога не оставља равнодушним. Зимски месеци су добар период за посету граду на два континента. СА историјом дугом 2.500 година и положајем на два континента… »