Izvor: Novi magazin/Društvo arhiva vesti 14.11.2018
Zaštitnik građana nezadovoljan rezultatima ostvarenim inkluzivnim obrazovanjem
Novi magazin 14.11.2018
Zaštitinik građana Zoran Pašalić izjavio je danas da nije zadovoljan rezultatima ostvarenim inkluzivnim obrazovanjem, jer su mnoge škole samo delimično, a ne u potpunosti ispunile zahteve za obrazovanje učenika sa smetnjama u razvoju… »
Reporteri bez granica osuđuju napade na Ljiljanu Smajlović
Novi magazin 14.11.2018
Direktorka kancelarije za Balkan organizacije Reporteri bez granica Paulina Ades-Mevel izjavila je za Radio Slobodna Evropa da ne postoji razlog zbog kog bi Ljiljana Smajlović bila medijski napadana. "Iako je reč o kontroverznom novinaru, ne postoji… »
RTS i Telekom Srbija potpisali protokol o saradnji
Novi magazin 14.11.2018
Protokol o saradnji Radio-televizije Srbije (RTS) i kompanije Telekom Srbija, koji predvija zajedničku produkciju serijskog i naučnog programa, potpisan je danas u Beogradu. Sporazum su u prostorijama RTS potpisali direktori RTS-a i Telekoma, Dragan… »
Mijat Lakićević: Dan primirja, Vek pobednika
Novi magazin 14.11.2018
Evropska unija, Evropa, pa i čitav svet iskoristili su 11. novembar da pošalju poruku mira. Srbija je taj veliki praznik iskoristila da udari u ratne talambase i da prvim susedima, Evropi i celom svetu pokaže da je “vojska Srbije najjača u… »