Томић: Играли смо 30 минута
Н1 Инфо 21.11.2018 | Александра Радивојевић

Тренер Црвене звезде Милан Томић рекао је после пораза од Андоре 91:80 у осмом колу Еврокупа да је трећа четвртина била кључна у поразу црвено-белих.
Тренер Црвене звезде Милан Томић рекао је после пораза од Андоре 91:80 у осмом колу Еврокупа да је трећа четвртина била кључна у поразу црвено-белих. Звезда је тако претрпела четврти пораз у Еврокупу и сада има скор 4-4, Андора је друга са пет тријумфа. "Честитам Андори. Прво полувреме смо контролисали игру, али онда много изгубљених лопти. Нисмо могли да играмо добро у нападу. Такође, неколико офанзивних скокова, тешких шутева и то је на







