Брнабић добила Орден Републике Српске

Данас 09.01.2019  |  Пише: ФоНет
Брнабић добила Орден Републике Српске

Председница Републике Српске (РС) Жељка Цвијанвић оценила је данас да су стабилне и јака институције основа стабилне и јаке РС, док је премијерка Србије Ана Брнабић, којој је уручен Орден РС на ленти, оценила да односи Србије и РС превазилазе оквире билатералне сарадње.

Успели смо да савладамо бројне препреке, биће их и будућности, али верујем у снагу РС, грађане и мудрост да савладавмо препреке пред нама, рекла је Цвијановић уочи церемоније доделе ордена поводом дана Републике Српске. Дан Републике прослављамо у миру, успели смо да конституишемо власт, идемо даље и обавезе које имамо према грађанима биће извршаване без проблеме, рекла је Цвијановић. Цвијановић је рекла да је РС свесна важности оних који су

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »