Izvor: Kurir arhiva vesti 25.01.2019
Spavaš li mirno, rafo!? Đoković samleo Francuza Puja i plasirao se u svoje sedmo finale Australijan opena! (video)
Kurir 25.01.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković na impresivan način izborio je plasman u svoje sedmo finale Australijan opena. Novak je u polufinalu ubedljivo savladao Francuza Luku Puja sa 3:0 u setovima (6:0, 6:2, 6:2) za svega sat i 25 minuta igre. It's all… »
Pažnja, pažnja! Cela Srbija u crvenom meteoalarmu do sutra: U narednih 12 sati očekuje se i do pola metra snega, vreme je…
Kurir 25.01.2019
BEOGRAD - Skoro svi delovi Srbije danas su pod crvenim meteoalarmom, koji će biti na snazi do sutra jer se predviđaju velike količine padavina za 12 sati, koje će dodatno povećati ukupnu količinu snežnog pokrivača, rekao je jutros meteorolog RHMZ… »
Vučić: Uhapšen Dragoljub Simonović predsednik Grocke zbog paljenja kuće novinara Milana Jovanovića! Niko neće biti…
Kurir 25.01.2019
Predsednik Aleksandar Vučić je u vanrednom obraćanju građanima Srbije, rekao je da smo uspeli da zemlju izvučemo iz ambisa. - Uspeli smo da vratimo nadu i da u mnogim gradovima otvorimo fabrike, da postanemo partner i da podignemo ugled Srbije… »
Uživo evakuisan Jasenovik kod Niša: Počinje akcija vraćanja vagona sa amonijakom! Stigla i velika dizalica, svi su…
Kurir 25.01.2019
NIŠ - Evakuacija stanovnika sela Jasenovik, koja je počela rano jutros zbog mogućih komplikacija prilikom uklanjanja vagona - cisterni sa amonijakom, završena je ovog prepodneva a oko 11 časova počinje akcija vraćanja vagona koja će se obaviti… »
SAD ponovo upozorila Prištinu: Hitno ukinite takse! Ako i dalje budete radili protiv američkih interesa, biće posledica!
Kurir 25.01.2019
Sjedinjene Države ponovo su danas pozvale Prištinu da ukine takse na robu iz Srbije i BiH, kako bi se otvorio put postizanju sveobuhvatnom sporazumu sa Beogradom, uz upozorenje da će u suprotnom, odnosno ako i dalje budu radili protiv interesa SAD… »
Ako treba, doći ću i go: Maduro se obratio naciji i poručio da je spreman da se sastane sa opozicijom bilo kada, a evo šta…
Kurir 25.01.2019
Predsednik Venecuele Nikolas Maduro izjavio je u petak da je prekinuo odnose s američkom vladom i predsednikom SAD Donaldom Trampom, ali da taj prekid ne obuhvata sfere energetike i ekonomije. Predsednik Venecuele je takođe naveo da je spreman za… »
Posle 35 dana: Tramp postigao privremeni dogovor o deblokadi vlade, ali ipak za sada ostao bez zida prema Meksiku (video)
Kurir 25.01.2019
Američki predsednik Donald Tramp pristao je danas da odblokira rad vlade na tri nedelje, odstupivši od svog zahteva da, pre povratka na posao zaposlenih u saveznim agencijama, dobije od Kongresa novac za finansiranje zida na granici sa Meksikom. Tramp… »
Beograđani mile po snegu: Niko ne prelazi 30 na sat, ulice paralisane, saobraćajna strava na mostovima! Sajam potpuno…
Kurir 25.01.2019
Sneg, magla i klizav kolovoz, u popodnevnom špicu poslednjeg radnog dana ove nedelje, doveli su do velikih gužvi na glavnim gradskim saobraćajnicama poput Takovske, Brankovog i Pančevačkog mosta, autoputa, Gazele, Obilaznice oko Beograda. Kako… »
Bela kuća: Stounovo hapšenje i optužbe protiv njega nemaju veze sa Trampom!
Kurir 25.01.2019
Optužnica federalnog specijalnog tužioca protiv Rodžera Stouna, dugogodišnjeg saradnika američkog predsednika Donalda Trampa nije povezana sa američkim predsednikom niti Belom kućom, izjavila je danas portparolka Sara Senders. Optužbe protiv… »
Beba umrla od respiratornog virusa: Lekari potvrdili da dečak nije žrtva epidemije gripa u Crnoj Gori!
Kurir 25.01.2019
Desetomesečni dečak koji je preminuo na Institutu za dečje bolesti Kliničkog centra Crne Gore, nije žrtva gripa, već je preminuo od posledica respiratornog virusa, saopštio je danas Institut za javno zdravlje Crne Gore. Direktor Dečje bolnice… »