Извор: Национална класа/Аутомобили архива вести 20.02.2019
Ф1: Леклерк одржао Ферари на првом месту другог дана теста
Национална класа 20.02.2019
Чарлс Леклерк је наставио у темпу свок клупског колеге и задржао је Ферари на првом месту током другог дана Ф1 тестирања у Барселони. И поред 157 кругова Леклерк није био највреднији возач, тај наслов припао је Ђовинацију у… »
Хонда затвара фабрике у Енглеској и Турској
Национална класа 20.02.2019
Хонда ће затворити фабрике за аутомобила у Енглеској и Турској до 2021. године да би се фокусирала на електрификацију и суочила са новим трендовима у аутомобилској индустрији. Хонда у овим фабрикама тренутно производи модел… »
Шкода припремила електрични кросовер концепт
Национална класа 20.02.2019
Шкода ће на Сајму аутомобила у Женеви у марту представити свој први концепт електричног купе кросовера, који најављује серијски модел заснован на платформи МЕБ матичног Волксвагена. Компактни концепт Шкода Висион иВ је… »
2019 Форд Фоцус СТ
Национална класа 20.02.2019
Нови Форд Фоцус СТ у форми хечбека са пет врата и каравана стиже на тржиште са бензинским мотором снаге 280КС, а у понуди че бити и дизелска варијанта од 190КС. Четврта геенрација Фоцуса СТ има 12% више снаге и 17% више обртног… »