Izvor: Studio B/Balkan arhiva vesti 20.02.2019
Split:Ponovo osvanuli ustaški simboli
Studio B 20.02.2019
U splitskom naselju Kman jutros su osvanuili nacistički i ustaški grafiti, koje je na zidu jedne zgrade išarao nepoznati počinioc. Dalmatinski portal prenosi da su o tome obaveštene gradske službe, ali da građani nisu mogli da ih sačekaju pa su… »
Zajednička sednica vlada Srbije i RS 28. februara
Studio B 20.02.2019
Vlade Republike Srpske i Srbije održaće zajedničku sednicu u Beogradu 28. februara, a teme dnevnog reda se još usaglašavaju. U vladi RS su rekli da će sigurno biti razmotren napredak u realizaciji zajedničkih projekata i mogućnosti za… »
Lavrov: Zapad na grub način uvlači zemlje Balkana u NATO
Studio B 20.02.2019
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov smatra da Zapad na grub način gura zemlje Balkana da postanu članice NATO-a ne osvrćući se na narode ovih država. „Zapad nastavlja sa svojom drskom politikom uvlačenja ovog regiona u NATO u potpunosti… »
Agencija: Vučić u kampanji „Budućnost Srbije“ nije prekršio zakon
Studio B 20.02.2019
Predsednik Republike Aleksandar Vučić nije prekršio Zakon o Agenciji za borbu protiv korupcije aktivnostima u okviru kampanje „Budućnost Srbije“, sapštila je Agencija, povodom prijave koja je podneta toj instituciji. „Kako se u konkretnoj… »