Izvor: Morava info/Politika arhiva vesti 08.03.2019
Održan osmi protest: Devetog maja Čačak kreće za Beograd, a kad Čačak krene za Beograd…
Morava info 08.03.2019
ČAČAK – Govornici na osmom protestu u Čačku, dramski pisac Siniša Kovačević i glumac Branislav Lečić, oročili su protestne šetnje do 9. maja i pozvali građane da tog datuma svi krenu u Beograd ukoliko se Aleksandar Vučić ogluši o njihove… »
Dr Aleksandar Radojević ozvaničio saradnju sa strankom Vuka Jeremića
Morava info 08.03.2019
ČAČAK – Lideri Narodne stranke Vuk Jeremić i grupe građana “Za napredniji Čačak“ Aleksandar Radojević postigli su sporazum o zajedničkom delovanju ove dve političke organizacije. Na zajedničkoj konferenciji za novinare saopšteno je da će… »
Student iz Čačka govornik na protestu u Aleksincu
Morava info 08.03.2019
ČAČAK – Čačanin Lazar Paunović biće jedan od govornika koji će se obratiti građanima na protestu u Aleksincu, zakkazanom za danas u 19 sati. Paunović je student treće godine prava u Beogradu i aktivan član u organizaciji protesta 1od 5miliona… »