Бранка Милић штрајкује глађу
Данас 10.04.2019 | Пише: Фонет

Једна од оптужених у случају покушаја тероризма Бранка Милић, која се налази у Амбасади Србије у Подгорици ступила је у штрајк глађу, потврдио је данас агенцији МИНА њен адвокат Југослав Крповић.
РТЦГ подесћа да се Милић у Амбасади Србије налази од 23. новембра, након што јој је одлуком Судског већа Вишег суда одређен притвор. Министарство спољних послова још није добило званичан став Србије о њеном задржавању у Амбасади у Подгорици. Бранка Милић је оптужена за покушај тероризма на дан одржавања парламентарних избора у Црној Гори у октобру 2016. године. Суђење у овом случају је завршено, а изрицање пресуда заказано је за 9. мај.











