Izvor: OK radio/Zabava arhiva vesti 29.05.2019
Podlegao pritisku? Glumac je već mesec dana na rehabilitaciji
OK radio 29.05.2019
Zdravlje mu je sada na prvom mestu. Glumac Kit Harington, koji je u popularnoj seriji "Igra prestola" tumačio lik Džona Snežnog već neko vreme nalazi se na rehabilitaciji. "Kit je iskoristio pauzu u svom rasporedu kao priliku da se neko povuče i… »
Nema diplome ako ne zasadiš bar 10 stabala
OK radio 29.05.2019
Učenici/studenti moraju da posade najmanje 10 stabala kako bi završili osnovnu, srednju školu i fakultet, predviđa novi zakon donet na Filipinima. "S više od 12 miliona učenika koji su završili osnovnu školu, gotovo pet miliona učenika koji su… »
Horoskop za 29. maj
OK radio 29.05.2019
Pred vama je horoskop za sredu 29. maj. Sa srećom. Lav Popričajte sa partnerom o planovima koje imate za neki odmor ili bar za vikend. Slobodni, imate potrebu da budete sa nekim u vezi. Preko posla možete upoznati neku zabavnu osobu. Devica Strastveni… »