Deo grada bez vode zbog havarije
Dnevnik 21.06.2019 | Dnevnik.rs

NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, deo Novog Sada će bez vode biti do 14 sati.
U pitanju su ulice Milana Simina i Primorska, od Čenejske do Sentandrejskog puta. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.




![Najavljena okupljanja u Zrenjaninu: Policijska uprava poručuje – biće snimanja [FOTO+VIDEO] Okupljanja u Zrenjaninu](https://nstatic.net/314/41992314bguhcs.jpg)

