Kakav otac takav sin! Naslednik Dejana Stankovića šampion Italije: Filip uzeo pehar sa Interom!
Kurir 21.06.2019
![Kakav otac takav sin! Naslednik Dejana Stankovića šampion Italije: Filip uzeo pehar sa Interom!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Tokom bogate igračke karijere Dejan Stanković je sa Interom osvojio sve što se moglo osvojiti, a tradiciju osvajanja pehara za nero-azure nastavljaju i njegovi potomci.
Naime, sin našeg proslavljenog fudbalera Filip Stanković golman je selekcije milanskog Intera do 17 godina koja je ove sezone osvojila titulu šampiona Italije u tom uzrastu. Stanković junior i drugovi su u odlučujućoj utakmici pobedili Romu 3:1, a Filip se u finišu meča istakao golmanskom bravurom, kada je uspeo da odbrani šut sa 11 metara nakon koga su svi očekivali da vide loptu u mreži. Ponosni tata Dejan, podelio je na svom instagram profilu