Kad Rade zapeva nastane lom: Krunić se saigračima u Milanu predstavio pevajući na italijanskom (video)
Kurir 22.07.2019
![Kad Rade zapeva nastane lom: Krunić se saigračima u Milanu predstavio pevajući na italijanskom (video)](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić napravio je sjajnu atmosferu na predstavljanju pred saigračima u Milanu, kojima je otpevao jedan italijanski hit.
Krunićevi saigrači iz Milana bili su vidno zadovoljni izborom pesme te su u pojedinim trenucima pevali zajedno s njim. Nakon što je nastup završen Krunić je dobio veliki aplauz saigrača, bez obzira na to što tekst pesme nije znao od početka do kraja te se u pojedinim trenucima koristio telefonom sa kojeg je čitao tekst. Krunić će debi u dresu novog kluba imati u noći sa srede na četvrtak kada Milan igra prijateljski meč protiv Bajerna. Kurir sport POGLEDAJTE BONUS