Izvor: OK radio/Regioni arhiva vesti 10.08.2019
Ko zloupotrebljava, a ko izbegava: Ministar Ružić i Nacionalni savet Albanaca u klinču
OK radio 10.08.2019
Vranje - Ministar državne uprave i lokalne samouprave Srbije Branko Ružić ocenio je kao nedopustivo i kao zloupotrebu u političke svrhe podršku koju je Nacionalni savet Albanaca (NSA) uputio privremeni institucijama u Prištini posle odluke da se… »
Smena turista povećava gužve na Preševu
OK radio 10.08.2019
Vranje - Saobraćaj u Srbiji pojačan je na putevima koji vode ka tradicionalnom saboru trubača u Guči, kao i zbog smena turista, pa su veće gužve na graničnim prelazima, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS). Na naplatnim rampama nema… »
Guča: Južnjaci osvojili prve nagrade
OK radio 10.08.2019
Vranje - Aleksandar Ristić iz Vladičinog Hana, odlukom stručnog žirija, proglašen je za najboljeg trubača u kategoriji pionira na 59. Dragačevskom saboru trubača u Guči. U Guči je već održano jedno takmičenje - pionirskih i omladinskih… »
Usvojen program dana karanfila
OK radio 10.08.2019
Vranje - Na zasedanju Organizacionog odbora manifestacije “Vranjsko kulturno leto”, kojim je predsedavao dr Dejan Tričković, predsednik Skupštine grada, usvojen je program i finansijski plan “Dana karanfila", koji će biti održani od 15. do 18… »