Приморска и Мега увертире за дерби
Данас 26.09.2019 | Пише: Н. М.

Црвена звезда и Партизан вечерас стартују у Суперкупу АБА лиге у Загребу Резултати током припремног периода најчешће нису најрелавантнији параметар урађеног; с тим у вези пре две сезоне у АБА лиги су и осмислили Суперкуп као најбољи вид предсезонског такмичења који би највећим такмацима требало да послужи као најзахвалнија провера крвне слике.
Црвена звезда је допутовала у Загреб као последњи освајач не само Суперкупа, већ и АБА лиге и вечерас би у четвртфиналу наспрам себе требало да има врло занимљивог ривала у виду словеначке Приморске. Партизан ће на самој увертири одиграти меч са Мегом и уколико оствари очекиван резултат, баш као и Звезда, већ у суботу на програму би могао да буде први вечити дерби у календарској 2019/20. На другој страни костура, у петак се састају новоформирана Цедевита Олимпија












