Извор: Нова економија/Економија архива вести 30.09.2019
Кинески туристи у Европи најчешће иду у источне земље
Нова економија 30.09.2019
Туристи из Кине који путују у Европу највише посећују источни део континента, а број Кинеза који поседују пасош је све већи, пише портал о кинеском туризму ЈингТравел. Источну Европу посетило је 36,3 одсто од укупног броја… »
Фирма директора Ниш-Експреса преузима акције Ниш-Експреса
Нова економија 30.09.2019
Фирма у власништву генералног директора Ниш-Експреса, која се бави израдом предмета од пластичних маса и послује са губитком, поднела је понуду за преузимање акција тог превозника. Друштво за израду предмета од пластичних маса… »
Масимо Пицокри: Епсон ће се фокусирати на тржиште канцеларијских штампача
Нова економија 30.09.2019
Циљ компаније Епсон у источној и јужној Европи је да освоји 10 одсто тржишта канцеларијских штампача, казао је у интервјуу за Нову економију директор за Италију и потпредседник за регион централне и источне Европе компаније… »
Бесплатна школа економског новинарства
Нова економија 30.09.2019
Економски месечник Нова економија позива младе новинаре и студенте из целе Србије да се пријаве за бесплатну школу економског новинарства. Предавачи ће бити искусни економски новинари и познати економисти који ће разбити… »

