Izvor: Vesti online/Balkan arhiva vesti 01.10.2019
Srpska uzvraća udarac Sarajevu
Vesti online 01.10.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik odgovorio je na uslovljavanje SDA i to jezikom koji i Bakir Izetbegović najbolje razume. Sud „čuvaju“ Bošnjaci. Dodik je najavio da će, zbog insistiranja SDA da se pre formiranja Saveta ministara… »
Gnev u Bosni: Učiteljica iz Sarajeva slikala se sa šajkačom na glavi (FOTO)
Vesti online 01.10.2019
Učiteljica Osnovne škole „Čengić Vila I“ Dijana Pelidija svojim je kontroverznim postovima na društvenim mrežama izazvala gnev dela građana Sarajeva, zbog čega su nadležni reagovali poručivši kako će preduzeti mere ako im zakon bude… »
Poslednji dan letnje sezone na Jahorini ostvareno više od 3.000 vožnji
Vesti online 01.10.2019
Letnja sezona na Jahorini zatvorena je u nedelju, 29. septembra. Ovaj dan obeležila je rekordna poseta, ostvareno je više od 3.000 letnjih vožnji što je ujedno i najposećeniji dan zabeležen ove sezone. Svi posetioci su tokom dana uživali u… »