Beogradom hara „Stefanovićev klan“

Danas 03.12.2019  |  Piše: Boško Obradović
Beogradom hara „Stefanovićev klan“

Izlaganje narodnog poslanika i lidera Dveri na jučerašnjoj konferenciji za štampu pod nazivom "Kriminalni krugovi" u Domu Narodne skupštine Srbije Svi koji su potcenjivali Nebojšu Stefanovića i nazivali ga po nekadašnjem radikalskom nadimku Slina – ozbiljno su pogrešili.

On jeste prešao put od „Nebojše iz Beograda“, prvog srpskog bota, preko Vučićevog potrčka i devojke za sve do stranačkog vojnika višeg nivoa, ali se u međuvremenu ozbiljno osamostalio i ojačao, toliko da ni Aleksandar ni Andrej Vučić sada ne mogu lako da ga eliminišu. Nebojša Stefanović u ovom trenutku predstavlja državu u državi zbog svog položaja u MUP-u, Vladi, Savetu za nacionalnu bezbednost i Birou za koordinaciju svih službi bezbednosti, ali je posebno bitan

Pročitajte još

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 1 sat
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 1 sat
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 1 sat