Izvor: Južne vesti/Hronika arhiva vesti 31.12.2019
Uhapšen Prokupčanin u čijem stanu je pronađeno 40 g kokaina
Južne vesti 31.12.2019
Prokupačka policija uhapsila je 32-godišnjeg Prokupčanina kod koga je u stanu, kako kažu, pronašla 44 grama kokaina i to u trenutku kada je merio drogu. Zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih… »
Policija potragu za otmičarem usmerila ka Malči
Južne vesti 31.12.2019
Žandarmi i policajci se od jutros nalaze u selu Malča, rodnom mestu Ninoslava Jovanovića otmičara Monike Karimanović koja je pre dva dana pronađena u Pasjači. Posle 11 dana potrage po okolini Niša i selima istočne Srbije, policajci se opet… »
Dva automobila sletela sa auto-puta kod Niša, tri osobe povređene
Južne vesti 31.12.2019
Jedan muškarac iz Severne Makedonije je teže povređen, a dve žene lakše, u saobraćajnoj nezgodi koja se sinoć oko 21 sat dogodila na auto-putu Niš - Beograd, u blizini aleksinačkog sela Draževac. Kako kažu u policiji, "reno" makedonskih tablica… »