Premijer liga: Džakanbaš ponovo strelac, Kepa sačuvao bod Čelsiju, slavila i Aston Vila (video)

Hot sport 01.01.2020  |  Aleksandar Ilić

Utakmicama Brajton – Čelsi i Barnli – Aston Vila počela je nova fudbalska godina u Evropi.

U okviru 21. kola Premijer lige danas će biti odigrano devet mečeva. Plavci su u završnici meča zakomplikovali sebi život, dok je Aston Vila stigla do pobede na gostovanju. Brajton – Čelsi 1:1 ‘Plavci‘ su već u 10. minutu meča iz prve ozbiljne prilike došli do vođstva. Odbitak je pao na nogu Cezaru Aspilikueti, koji je iz blizine uspeo da zatrese mrežu domaćina. U nastavku duela nije bilo velikih uzbuđenja, ali je Brajton imao dve velike prilike, u završnici prvog