Tvitovi: ‘Četvrtina strave i užasa’! Zvezdaši u neverici nakon prvog poluvremena, ‘gde je želja, odbrana’…!?

Hot sport 10.01.2020  |  Aleksandar Ilić

Košarkaši Crvene zvezde gostuju Asvelu u 18. kolu Evrolige, a srpski predstavnik večeras ne liči na sebe.

Kao hipnotisani igrali su košarkaši Asvela u napadu u prvoj četvrtini koju su neočekivano dobili rezultatom rezultatom 30:13. Od malog broja postignutih koševa Crvene zvezde više brine veliki broj primljenih, a navijači već nakon prve deonice ne mogu da dođu sebi. Na poluvremenu Asvel ima ubedljivu prednost 49;30. Četvrtina strave i užasa. Pristup kao tetkice. Energija 0. Šta to bi odbrana? Sramota… #Zvezda #KKCZ — Dejan Marić (@Dej_Mr) January 10, 2020 Očajnom