Inter poveo, pa se jedva spasao poraza: Atalanta promašila penal u 88. minutu za trijumf u Milanu

Kurir 11.01.2020

Fudbaleri Intera i Atalante odigrali su večeras u Milanu nerešeno 1:1, u utakmici 19. kola italijanskog prvenstva.

Inter je poveo u četvrtom minutu golom Lautara Martinesa, a izjednačio je Robin Gozens u 75. minutu. Atalanta je imala odličnu šansu za pobedu u 88. minutu kada joj je dosuđen penal, ali je golman domaćih Samir Handanović odbranio šut Luisu Murijelu. Inter je prvi na tabeli sa 46 bodova, bodom više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Juventusa. Atalanta je peta na tabeli sa 35 bodova. Juventus je poravnat s Interom na vrhu Serije A i svaki meč mu je izuzetno